17 خرداد 1399

شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه سال 1400-1399

مولف: احمد صبوحی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
2/5

 

شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه سال 1400-1399 اعلام شد .
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، رئیس اداره آموزش متوسطه اظهار داشت : دانش آموزان شاغل به تحصیل پایه نهم برای ورود به پایه دهم دبیرستان ها و هنرستان های نمونه دولتی می توانند از روز شنبه 17 تا روز سه شنبه 27 خرداد ماه 99 با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به آدرس های yazdedu.ir و yazd.medu.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .
" محمد دهشیری " منابع آزمون را از کتب پایه نهم سال تحصیلی جاری اعلام کرد و افزود : شرط ثبت نام در آزمون، کسب حداقل نمره معدل 17 در ارزشیابی نوبت دوم (خرداد ماه پایه نهم) می باشد .
وی تاکید کرد : همچنین در پذیرش دانش آموزان جهت ورود به مدارس نمونه دولتی استان 50 درصد نمره معدل و 50 درصد نمره آزمون ورودی تاثیر خواهد داشت .
دهشیری تصریح کرد : آزمون راس ساعت 9 صبح روز جمعه 20 تیرماه برگزار خواهد شد که آدرس حوزه های مذکور در کارت ورود به جلسه داوطلبان درج می گردد .
رئیس اداره آموزش متوسطه یادآور شد : داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه می توانند یک هفته قبل از برگزاری آزمون به سایت اینترنتی فوق الذکر مراجعه نمایند .
دهشیری افزود : داوطلبان و خانواده های آنها می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با ارتباط با آموزشگاه محل تحصیل خود اقدام و یا با کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به شماره های 33144671- 33144673 تماس حاصل نمایند

 

تعداد مشاهده (127)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره مطلب "شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه سال 1400-1399"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید